חייגו עכשיו: 0723201238

בלוג הטיפים שלנו

עיצוב גינה בבית פרטי

עיצוב גינה בבית פרטי בסגנון ייחודי

מעוניינים בעיצוב גינה בבית פרטי שיהיה מקצועי וייחודי? חברת הגינון המקצועית VERBA מתמחה בעיצוב גינות פרטיות בסגנונות מיוחדים, מתוך התאמה לתנאי הסביבה ולצרכי הלקוח. בין היתר החברה המנוהלת על ידי אגרונום בכיר, מתמחה בעיצובן של גינות נוי תיכוניות, אקולוגיות, פאנג שוואי, פרמקלצ'ר ועוד. כל זאת עם שילוב של אלמנטים שונים היוצרים פינות חמד בחצר, כדוגמת בריכות נוי, בוסתן של עצי פרי, שבילים נסתרים, תאורת חוץ נכונה, ופינות חמד לישיבה, אירוח ומשחק.

המשך קריאה...

עיצוב והקמת גינות

עיצוב והקמת גינות בהתאמה אישית מלאה

יש לכם בית עם חצר קטנה ואתם חולמים להקים בו גינה קסומה, שתשרת אתכם נאמנה לשנים רבות? חברת VERBA היא הכתובת הנכונה עבורכם! מדובר בחברה מקצועית וותיקה המתמחה בעיצוב ופיתוח גינות בכל קנה מידה ובהתאמה אישית מלאה לצרכי הלקוח ונתוני המקום. אנו שואפים תמיד לפתח גינות יפות ופרקטיות שישמשו אתכם כיום ובעתיד.

המשך קריאה...

גינות פרטיות מעוצבות

גינות פרטיות מעוצבות בסגנון פנג שואי

כבר למעלה משני עשורים אנו מתכננים, מעצבים ומקימים גינות פרטיות מיוחדות בפרויקטי גינון איכותיים ומקצועיים בכל סדר גודל ובמגוון סגנונות. בין היתר, אנו מתמחים בביצוע גינון אקולוגי, ים תיכוני, גג ופנטהאוזים. אחד הסגנונות היפים והנעימים ביותר הינו גינות פרטיות מעוצבות בסגנון פנג שואי, אותן אנו מקימים תוך מתן מענה לכלל המרכיבים בשטח ובשיתוף מלא של הלקוח בתהליך.

המשך קריאה...

גינות נוי ביתיות

תהליך תכנון ועיצוב גינות נוי ביתיות

עם חברת הגינון האיכותית VERBA תזכו להליך מקצועי ונכון של עיצוב גינות נוי ביתיות בסגנונות שונים, בין אם ים תיכונית, אקולוגית, פנג שואי או אחרת. התהליך יבטיח קבלת גינה מאוזנת ויפה המותאמת במדויק למקום הימצאה ולרצונות ולצרכים שלכם.

המשך קריאה...

עיצוב נוף

אודות עיצוב נוף וגנים

חברת VERBA הוותיקה והמוערכת, שנוסדה ומנוהלת על ידי האגרונום ג'אדר ורבה, מתמחה בעיצוב נוף וגנים ציבוריים ופרטיים. הפרויקטים מבוצעים עם הליכי עבודה מקצועיים ומספקים מענה מדויק, איכותי ומרהיב ביופיו לכל צורך.

המשך קריאה...

תכנון גינות פרטיות

אם רוצים להקים גינה משלכם ולא מבינים כל כך בתחום של תכנון גינות פרטיות, אתם במקום הנכון. בעמוד שלפניכם נחשוף קצת פרטים מתוך תהליך עבודה מלא ומקיף שמטרתו הקמה של גינה לתפארת. יש הבדל בין גישה פשוטה לבין גינה מלכותית ומרשימה, וההבדל הוא בתכנון הקפדני שמגיע לפני ההקמה עצמה. גינה עונתית או גינה שנתית? לפני שאתם מתחילים בתכנון הפרטים הקטנים שהולכים להפוך את הגינה שלכם למושלמת, עליכם לשאול את עצמכם האם אתם מתכננים גינה בה השתילה מתבצעת פעם אחת, או שאתם מעוניינים להחליף את הצמחים השונים בגינה שלכם בהתאם לעונה. לכל אחת מהבחירות הללו יש את היתרונות שלה והחסרונות שלה....

המשך קריאה...

עיצוב גינה ביתית

מעצבים את הגינה הביתית שלכם? כאן תקבלו מגוון טיפים ועצות עבור עיצוב הגינה! כבר שנים שאנו עוסקים בעיצוב איכותי, טבעי ומיוחד של גינות ביתיות. אתם יכולים להיות בטוחים שאם פניתם לורבה, הולכת לקום בחצר שלכם גינה לתפארת, שתשובב את עיניכם ועיני אורחיכם, ותפריח כל פינה. בין אם תבחרו בגינון פנג שווי, גינון ים תיכוני, או כל אחד מסגנונות העיצוב המומלצים שלנו, תוכלו ליהנות מגינה איכותית ופורחת. עיצוב גינה ביתית באמצעות שימוש בצמחים בצבעים שונים אחת המטרות המרכזיות של הקמת גינה ביתית היא יצירה של מחזה מלבב לעיניים עבור תושבי הבית, עוברי האורח, והאורחים שמגיעים אל הבית עצמו. על מנת ליצור...

המשך קריאה...

גינון ביתי - אחזקת גינות

מה בעצם ההבדל בין תחזוקת גינה ועבודות "ניקיון" שכל חברות הגינון מציעות בשוק? התרגלנו וחונכנו לחשוב שגינה מטופחת היא גינה "נקיה" ללא עלים על האדמה, אדמה מקולטרת (אדמה שעברה תיחוח תהליך היפוך האדמה לטובת "אוורור") ושיחים גזומים בכל מיני צורות שמוצאות חן בעינינו. אחרי כמה שנים, אנחנו מגלים שכל שנה אנחנו מרססים יותר את הגינה ובכל זאת מופיעות יותר מחלות ויש יותר מזיקים - קונים דשנים בכל מיני צורות, אבל הגינה עדיין לא נראית בריאה - למה?

המשך קריאה...

דשא סינטטי

ברוב המקרים לכולנו יש נטייה לחשוב לתווך קצר... נראה טוב, תחזוקה זולה.... מצוין! אני לא אומר שדשא סינטטי תמיד רע. ישנם מקרים בודדים שדשא סינטטי הוא פתרון אפילו טוב אבל אנחנו מדברים על מקרים בודדים ולא על תופעה שמתפשטת במהירות האור בכל המדינה.

המשך קריאה...

גיזום עצים

עצים לא גוזמים. אולי זה נשמע מאוד קיצוני אבל זו האמת. אם העצים היו נהנים מגיזום, יערות היו מתים אחרי מספר שנים ולא היו שורדים מאות שנים ומתחדשים במהלך כל ההיסטוריה. גוזמים עצים מחוסר ברירה או מסיבות כלכליות. כמה זנים של עצי פרי גוזמים לצורך חשיפה לאור השמש ו/או כדי להקל בתהליכי קטיף וריסוסים.

המשך קריאה...

גינות פאנג שואי

עיצוב גינה על פי תורת הפנג שואי, זו לא רק יצירת אומנות בפני עצמה ,אלה גם דרך להיטען בשפע של אנרגיית חיים (צ'י) ולהגיע להרמוניה. הצי' הינו אנרגיית חיים בסיסית הקיימת בדומם, בצומח ובחי. שזורם עם הרוח מונע ע"י המים ונאגר על פי תנאי השטח . בעיצוב הגינה יש חשיבות ומשמעות למיקום דרכי גישה ואלמנטים של מים, דגש על זרימה של קווים רכים, תורמים לרוגע ולתחושה דינמית.

המשך קריאה...

הכנת קומפוסט ביתי

הכנת קומפוסט ביתי: מהו קומפוסט? הקומפוסט (רקבובית) הוא חומר אורגני שמיוצר משאריות פסולת אורגנית כגון: ירקות, פירות, גזם ועלים מהגינה העוברים תהליך פרוק ביולוגי ע"י מיקרו אורגניזמים בתנאים של חום, לחות ואוורור. חשיבות הקומפוסט לגינתנו היא עצומה, ראשית בתהליך הכנת הקומפוסט אנחנו מפחיתים את כמות הפסולת הביתית ומנצלים שאריות מזון לדישון גינתנו. שנית מלמדים את ילדינו מהו מחזור יעיל וניצול מלא של מזון. הצמחים בגינה שלנו יראו את תודתם כל בוקר מחדש על המזון הנפלא ואנחנו ניקח אחריות לסביבה שבה אנחנו חיים. כל משפחה מייצרת בממוצע בשנה אחת טון של פסולת אורגנית אשר נשפך למזבלות ואתרי הפסולת ללא תועלת.אנו לוקחים…

המשך קריאה...

גינון ים תיכוני

בגינון ים תיכוני הסגנון הוא גינון חפשי וטבעי המורכב מצמחים שרובם מקומיים וחלקם עברו התאמה לאקלים הים תיכוני שהוא דו עונתי. גינון בסגנון ים תיכוני מעניק תחושה נוחה ומרגיש ב"בית" לרובנו.בגן הים תיכוני המסורתי, הדומם והמים הם לב הגן. אלמנטים של מים וריצופי האבן בגנים מופיעים בציורי גנים מקדמת דנא. נושאים אלו באמנות האיסלאם, ברקמות שטיחים מן המזרח התיכון ובציורי א"י מן המאה ה- 19 הם ביטוי לגעגוע ולצורך בפכפוך המים. ההתכוונות לישיבה במקום מוצל וקריר היא מן היסודות של הגן  בעבר צמחיה ים תיכונית עמידה יותר למחלות ומתאימה יותר לגינון בר קיימא.

המשך קריאה...