חייגו עכשיו: 0723201238

לפני ואחרי

8b
גינת עצי פרי ובריכת שחיה ברמת השרון, נשתלו עצי הדר, זית וליצ'י בוגרים ומסביבם מורן החורש, לריופה וחבלבל מאוריטני. גינה קטנה שתוכננה בצורה מדויקת ועונה על כל דרישות בני המשפחה כבר 5 שנים.
גינה במישור החוף, נשתלו בחזית עצי הדר בוגרים ,חיפוי הקרקע נעשה בכפיסי עץ אורן. על הגדר ועמודי הפרגולה נשתלו שיחי ורד אייסברג מטפס, מסביב לבוסתן נשתלו שיחי מורן מבריק וחבושית. ליד המטבח הוקמה גינת תבלינים וירק שמשמשים את בני המשפחה כל השנה.
דירת גן חדשה בראשון לציון, בגינה נשתלו עצי הדר בוגרים ומסביבם איים של פריחה אשר יצרו פינות ישיבה מקסימות בצל. בין העצים מדשאה גדולה לאירוח ומשחק אשר מחברת את כל חלקי הגן ונותנת לילדים מרחב ריצה ידידותי.
בית בן 30 באזור השרון עבר שיפוץ ומתיחת פנים, הגינה תוכננה מחדש בנינו שבילים והפכנו חצר לא שימושית לגינת פרחים ותבלינים רב שנתית ומלאת צבע.
גינה חדשה בדירת גן ותיקה בקרית אונו. הגינה תוכננה והותאמה לגילאי הילדים ולחלומות של בני הבית. בנינו מגרש כדורגל 50 מטר רבוע , נשתלו עצי הדר לספק צל בגינה דרומית חשופה, הונחו שבילים מאבן לקט מנוסרת לתחזוקת גינה זולה ומעברים נוחים. מסביב לעצי הדר נשתלו שיחים ,פרחים ותבלינים והפכו את הגינה לשטח מוצל ושימושי בכל שעות היום והערב.
לבית בן 30 באזור השרון בנינו בריכת שחיה בחזית ושביל כניסה לבית מסביבו נשתלו עצי פרי בוגרים וצמחיה ים תיכונית עם ריחות וצבעים שמברכים את בני הבית. תאורת הגן בלילה הופכת את הגינה למקום עם אוירה קסומה ורגועה שבה המשפחה מבלה ומארחת.
בית ותיק בשרון עבר שיפוץ גדול במסגרתו הגינה תוכננה מחדש לפי טעמם וצורכיהם של בני הבית. בנינו שביל כניסה חדש, נשתלו עצי זית בוגרים בחזית ועצי מילה ירוקת עד להצללה והפרדה בין הבתים. בכניסה שתלנו שיחי בזיל וג'אדה אשר עושים את האווירה הים תיכונית ומלויים את הנכנסים לבית בריחות רעננים ונפלאים כל השנה.
גינה חדשה במישור החוף, גינה ים תיכונית הכוללת בוסתן עצי פרי, מדשאה, עצי נוי כליל החורש, אלונים שונים שביניהם חיפוי אורגני של גזם עץ לתחזוקה שוטפת זולה ויעילה לצמחים.בין העצים נשתלו שיחים וצמחי תבלין וריח. את הגדר שמקיפה את הבית מכסים צמחי יסמין ריחניים ופנדוראה ורודה שופעת פרחים.