חייגו עכשיו: 0723201238

מי אנחנו

חברת VERBA נוסדה בשנת 1995 ומתמחה בתחום עיצוב אישי לגנים ונוף, במיוחד בווילות יוקרה. עם ג'אדר ורבה, יליד ברזיל, אגרונום מקצועי וותיק שמוביל את החברה עם ניסיון עשיר שנרכש במהלך שנים רבות, אנחנו מקימים פרויקטים של גינון איכותי ומקצועי בכל סדר גודל. העיקרון המנחה שלנו כמטרה עליונה: לתת מענה שלם לכל המרכיבים המקיפים את הקמת פינת החמד שלכם - החל מההשתלבות עם התכנון האדריכלי של פיתוח השטח. לאחר פגישת היכרות וייעוץ, נלמד ונגדיר יחד אתכם, את השילוב המנצח להפקת גן החלומות הפרטי שלכם דרך התאמת אופי הצמחייה לאופי שלכם וצורכי המשפחה, סגנון העיצוב, מבנה הבית, האקלים ותנאי הסביבה.

תהליך הקמת הגינה יעשה בתכנון ושיתוף אתכם בכל שלבי הבחירה בתהליך. בנוסף אנו נייעץ בבחירת אביזרים משלימים לאווירת הגן, כולל חיפויים שונים לקירות החוץ, סוגים וגוונים שונים של ריצוף, חומרים שונים לגדרות, פרגולות ודקים, תאורת המבנה והגן, ריהוט הגן, והכול על בסיס יצירת אווירה בקו משותף של פנים הבית ומרחב החוץ. אנו מתמחים בביצוע מגוון גנים בסגנונות ייחודיים שונים כגון - גינון ים תיכוני, גינון אקולוגי- פרמקלצ'ר, גינון פאנג שואי, גינון גג ופנטהאוזים ועוד. ביצירת גינת החלומות שלכם נשלב על פי טעמכם בוסתן עצי פרי, בריכות נוי, פינות חמד ושבילים חבויים. עם כל אלו ועוד, באמצעות תאורת לילה נכונה, יכולה הגינה להפוך למקום פעיל וקסום ולחלק מהחיים בבית גם בשעות החשיכה.

ג'אדר ורבה, אגרונום | JADER VERBA, AGRONOM

juader verba

יליד ברזיל, אגרונום בוגר הפקולטה לחקלאות ברחובות. בעל הסמכה בינ"ל PDC - מתכנן פרמקלצ'ר, בעל ניסיון רב בתכנון גינות אקולוגיות ויועץ בתחום קרקע וגידולים חקלאיים. ג'אדר הוא בעל החברה לתכנון והקמת גינות פרטיות וציבוריות עם ניסיון של יותר מ- 25 שנה בתחום הגינון, ההשקיה, התכנון ותחזוקת מערכות.

השילוב הקפדן של אנשי צוות מיומנים, עם מגוון התמחויות ועבודה משותפת במשך שנים – מניבה גימור ותוצאות של עשיה מקצועית, אישית וללא פשרות. כי גינון זה בטבע שלנו.

גלית אבשלום, מתכננת | GALIT AVSHALOM, GARDEN DESIGNER

galitverba

ילידת 1971, נשואה + 2, תושבת תל-אביב.
מעצבת צמחיה ותכנון נוף, הסמכה מאוניברסיטת ליידן (הולנד).
בעלת ניסיון רב בתכנון גינות אקולוגיות ואורגניות לשוק הפרטי והמוסדי.
מגישה את התוכניות בתלת מימד להמחשה ריאליסטית ללקוחות.