חייגו עכשיו: 0723201238

גינון גג ופנטהאוזים

A
B

גינת גג היא פתרון אולטימטיבי למי שאין לו בית צמוד קרקע, ועדיין אוהב ירוק ורוצה ליהנות מהחוויה שבמגורים עם גינה. אצלנו, גינות גג הן תמיד גינות יפות וייחודיות, אשר מעוצבות בנגיעות אישיות בדיוק בטעם האישי שלכם ויחד איתי, אתם יוצרים לעצמכם גינת גג אסתטית בניחוח ייחודי.

גינת גג מטופחת, מאפשרת גם לכם, ליהנות מזמן איכות טבעי ומענג, מגינה קרובה, במיוחד אל הבית – (ממש מעל לבית), או ביציאה לגינת הפנטהאוז, ולשהות בקלות בתוך גינה יפהפייה אשר תעניק לכם רגעי רוגע ושקט נפשי. גינה מעוצבת על הגג, אשר מהווה מקום מפלט מהעיר, מרגיעה ומוסיפה רבות לעיצוב הבית ולשגרת החיים העירונית ומעניקה תחושה של חצר אישית חלומית וקסומה גם בתוך הכרך העירוני הסואן.

הגינה הינה חלק חשוב בסביבת המגורים וברצוננו לגרום למקסימום הנאה במינימום טיפול. בגינות הגג שלנו אנחנו מתכננים ומעצבים באהבה ובמיומנות מוקפדת את המכלול המרכיב את התנאים המיוחדים של הגינה: הן מן ההיבטים הטכניים של תכנון מערכת ההשקיה, הדישון וכדומה, והן מן ההיבטים העיצוביים, של שילובי הצמחים השונים בגינה, פינות מיוחדות המתאימות לכם ברחבי הגג, הנחת תאורה מתאימה אשר תשלים את יופייה של הגינה, ועד נגיעות בפרטים קטנים, אשר יוצרים את ההבדל בין אוסף של צמחים לבין גינת גג מעוצבת ויפהפייה.

לאוהבי הטבע והצמחים, גינות גג הן הדרך המושלמת לקרב כל מבנה קר אל הטבע החמים, וליהנות מכל היתרונות של הצמחים היפהפיים השונים שאותם ניתן לשתול בגינה. לאחר פגישת היכרות וייעוץ אישית, נאפיין ונתאים במדויק את רצונותיכם והתנאים הקיימים בשטח. בהמשך, אנו ניצור בהדמיה ראשונית ועיצוב חכם, המנצל את השטח, התאמה בין סוגי הצמחייה לאופי וטעמכם האישי ולתנאי מזג האוויר הקיימים בגג, וכך נשלב את ההרמוניה בין האסתטיות לבין הפרקטיות.