חייגו עכשיו: 0723201238

תהליך העבודה

progress

01 פגישת היכרות

פגישת היכרות עם בני הבית, הטעמים, החלומות של בני משפחה. נכיר ונלמד את השטח הקיים, את היתרונות ואת האתגרים שבו. שלב ההיכרות מאפשר לנו לענות על הציפיות של הלקוח ולהבין את השימושים השונים שיעשו בגינה.

02 הכנת סקיצות

את הסקיצות הראשונות אנחנו מציגים בתלת מימד להמחשה מקסימלית של החללים השונים בגינה, פרופורציות, עצים, צמחים, תאורת לילה, בריכה ואף כיצד תראה הגינה כעבור שנתיים, חמש וכעבור עשר שנים.

03 פיתוח הסקיצה הנבחרת

מספר ימים לאחר פגישת ההיכרות נציג סקיצה ראשונית בתלת מימד שבה נדגים את חלוקת הגינה לחללים מרכזיים, על פי תנאי השטח. בין היתר, תוצג חלוקה לאזורי אירוח, בוסתן עצי פרי, מדשאה, בריכת נוי, בריכת שחייה, וכו'. בתום השלב הזה נציג הערכת מחיר לעלות הכוללת של הקמת הגינה ואישור הזמנת העבודה.

04 הדמיית גינה בדו מימד / תלת מימד

לאחר הפגישה עם המשפחה והשינויים שנעשה בסקיצה הראשונית נתחיל לבנות את ההדמיה הסופית אשר מתאימה לצרכי הלקוח ותקציבו.

05 ביקור במשתלה

בשלב הזה ניפגש ליום ביקור במשתלה אצל מספר מגדלים ומשתלות סיטונאיות ייעודייות. ניראה ונחווה דוגמאות של עצי פרי, עצי נוי, שיחים ועשבונים בגדלים שונים והשילוב בינהם.

06 הגשת תוכנית פיתוח סופית

התכנית כוללת גבהים סופיים, מידות, תשתיות, שרוולים וניקוז: תוכנית צמחייה (פירוט הצמחים והעצים ומיקומם הסופי בגן), תוכנית השקיה (פריסת מערכת ההשקיה בגינה וכתב כמויות) ותוכנית תאורה (מקורות האור וסוגי התאורה בגן).

07 הקמת הגינה

בהקמת הגינה משתתף צוות מיומן שעובד יחד שנים. ב VERBA אנחנו מחוייבים לעשיה מקצועית, אישית ללא פשרות. הקמת הגינה מתבצעת תוך שמירה על עקרונות הפרמקלצ'ר והתייחסות אל הגן להרבה שנים קדימה.

08 הגינה מוכנה

הגינה שלכם מוכנה להנאתכם! במהלך החודש הראשון נבקר בגינה לבדיקת העצים, הצמחים, ההשקייה והתאורה ונבצע התאמות סופיות.